SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra 65m2 me qira ne Qender, ne sheshin Zahir Pajaziti.
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
101806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyra 65m2 me qira ne Qender, ne sheshin "Zahir Pajaqiti".
Zyra eshte ne katin dyte, ka dy dhoma pune, banjo dhe terase me pamje nga sheshi.
Zyra eshte e pershtatshme per çdo lloj veprimtarie.
Çmimi i qirase eshte 700euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »