SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat i shtepise me qera prapa Teatrit Kombetar
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
101808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet kati i shtepise me qera prapa teatrit Kombetar, shume afer qendres. Ekstra e mobiluar.

Shtepia posedon:
Sallon me kuzhine,
2 dhoma te gjumit,
2 Ballkona,
Banjo dhe WC.

Shfrytezuesi e paguan vetem fakturen e energjise, te tjerat paguhen nga pronari.


Agjencia e patundshmerise - Real estate agency
HOMES
tel: 044/491-708, 045/420-850
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »