SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 75m2, kati i pare, ne hyrje te Kurrizit
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Parking Rrugor
ID e produktit :
101830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 70m2 ne katin e pare, ne lagjen Dardania, ne hyrje te Kurrizit. Banesa eshte ndertim i shtetit dhe e renovuar komplet,
me dokumentacion te rregullt, orientimi perendim, pamja nga rruga kryesore. Banesa ka kete renditje hapesirash:
- qendrimi ditor me kuzhine e trepezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
Qmimi eshte 75.000 euro,

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber 0037744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »