SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ne magjistralen Prishtin-Pej afer Hekurudhes Sllatin
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
28000 m²
ID e produktit :
101842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka ne henc me qasje ne hekurudh afer magjistrales Prishtin-Pej toka ka 28 ari dhe ka infrastruktur te rregulluar e pershtatshme per biznes dhe troje banimi .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sead
Fushë Kosovë
044340598
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »