SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes me qera
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
125 m²
ID e produktit :
101856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qer,te Mati1 banesa ka 3 dhoma gjumi sallon, kuzhin, shpajz dhe 2 ballkona, nxemje qendrore me rrym

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Mushtishtë
049801405
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »