SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes lokal 20m2 ne qender te Qafa prane selis se LDK!Delta
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt
Madhësia :
20 m²
ID e produktit :
101881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet te selia e LDK-se ne Qafe. Ka gjithsej 20 m2 dhe eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme. Perpara ka nje terase prej rreth 30-35 m2 qe mund te shfrytezohet.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »