SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa ne shitje
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
101896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ndertim i ri nga F&A inxhinieringu dhe ka pamje në jug-lindje .Ka një dhomë të madhe të dites me kuzhinë,një dhomë të fjetjes ,banjo dhe terasë .Eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e v-të.
Informata rreth publikuesit
fresko
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »