SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira / Apartment for rent qender/centrum Mitrovicë
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
101903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesen prej 110 m2 me qira e cila posedon 2 dhoma gjumi, sallonin dhe kuzhinen, 2 ballkona - terasa te medhaja, dy banjo dhe nje shpajz. Extra e mobiluar dhe me te gjitha pasijet, me Tv LCD, me ngrohje qendrore dhe eshte ne katin e dyte.
Gjendet ne qender te Mitrovices afer nderteses se Kuvendit Komunal.

Aparment for rent

2 bedrooms, 1 living room, kitchen, 2 bathrooms, 2 balcony. With all new
furniture, 50 meters from municipality building.

Te interesuarit te kontaktoj ne / Interested should contact us in cell;
044/102-972 dhe Viber ipko 049 196 477
Informata rreth publikuesit
Banese me qira
Mitrovicë
049 196 477
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »