SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Vile per pushime
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
650 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
101904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vile 2 kate,100 m2 per secilin kat. Kati i pare ka ambjent ndenje dhe kuzhinen, ndersa kati I dyte me 3 dhoma gjumi. Te mobiluara te dyja katet. Vila eshte me kushte shume te mira, 450m2 oborr, i gjelberuar dhe i pershtatshem per te pushuar. Shume prane detit.
Informata rreth publikuesit
FFimobiliare
0698222094
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »