SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
( QIRA ) Banese EXTRA ne Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
101905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me qira 2 dhoma te gjumit sallon,kuzhine,kati i katert ,shume e qete,nxemje qendrore,per femra Studente, punetore dhe familjare,e mobiluar dhe e renovuar se fundmi
Kontakt+ Viber
045/641-794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »