SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banesa Extra e mobiluar-400
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
8 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
101908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira extra e mobiluar:
Tek Royali Premium costruction,kati i VI,2 dhoma gjumi , sallon kuzhin , garazh,nxemje qendrore, mirembajtje e liftit dhe hyrjes, uje 24 H
Kontakt & Viber_Arberi
045/641 794 dhe 045/190019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »