SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsonjere me qira ne Dragodan/Arberi
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
101914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj garsonjere me qira ne lagjen Arberia, ish Dragodan afer komunes se re.Eshte ne katin e 4 dhe eshte teresisht e mobiluarInfo: 049 222 303

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »