SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese exclusive me qira be Dragodan / Arberi
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
101916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Arberi / Dragodan, afer Komunes se Re.Banesa eshte be katin e 4, uje ka 24h.Banesa eshte teresisht e mobiluar me te reja dhe ka jete renditje:1 Sallon + Kuzhine2 Dhoma gjumi1 Banjo1 TeraseInfo 049 222 303

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »