SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat Per Vetem 10% Pages Me Kontrat..
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:01
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
101936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krejt qa duhet eshte 10% Pages me Kontrat
Pjesa e mbetur paguhet deri ne 25 VITE
Ratat mujore i caktoni JU


Pjese e kompleksit HIG Center nga Hoxha Invest Group

Uje 24h
Uji i ngrohte sistem qendror
Qender tregtare
Distance e madhe mes objekteve
Gjelbrim
Siguri
Mundesi e zgjedhjes se materialeve(Pllaka, Laminat, Parket)
Organizimi i baneses sipas deshires
Nxemje Qendrore (Dysheme ose Radiator)
Rryme 24ore per Ashensor dhe sherbimet e perbashketa


Andaj me lejoni qe ne vazhdim tua prezantoj Banesat qe ne i kemi per shitje:

Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 79 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 81 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 83 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 87 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 91 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 115m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 119m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine.

Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: #Liridona Mustafa
049 105 203
Informata rreth publikuesit
Liridona
Prishtinë
049 105 203
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »