SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera banesa ne rr.Tring Smajli
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:39
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
101937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa ne rr.Tring Smaijli.
Banesa gjindet ne katin e 1,ka dy dhoma gjumi,nje dhome dite,kuzhine banjo,dhe ballkon.
Qmimi i qeras eshte 350euro.
Per me shume info:
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »