SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RISI RISI LOKALI ME OBJEKT NE SHITJE
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Madhësia :
132 m²
ID e produktit :
101943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali ne Pejë,3 kat ne qender afer qarshi xhamisë, ka 3 kate osht ndertim i ri prej temeli, ka izllog me xham dritare ne gjithë objektin ka 2 Wc në lokal dhe një na katin e dytë ne lokal është komplet ndërsa nalt jo, terrësisht objekti është i pëfunduar, dritë në të gjitha anët, objekti është 130 metra katrorë lokal plus dy kate përdhesë, katet përdhesë janë të përshtatshme për hapësirë biznesore po njejtë edhe për hapsirë banesore (ose banimi) Metri katror i lokalit ose objetktit nëse përpjestohet me cmimin e lokalit atëherë metri i bie shumë lirë, objekti është pronë shqiptari para disa dekadave, hipotek nuk është, dokumentacioni komplet dhe përkthim i menjëhershëm. Oferta e hapur mund te kontaktoj gjdo kohë dhe gjdo ditë personat e interesuar.
Informata rreth publikuesit
Veton
Pejë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »