SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera te Mati I
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
101944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qera te Mati I
Rr. Muharrem Fejza
Premium Construction
Mbrapa banesav Royal

Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
Banjo
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Garazhd
Nxemje qendrore
Uj 24 or
Mirmbajtje te objektit dhe liftit

çmimi: 400 Pa Garazhd + garazhda 50Euro


Nese i nevojitet garazhda + 50
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »