SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojmë Banesë me qera te Siriusi,
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
101947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dy dhoma gjumi dhume dite me kuzhine banjo ballkon,
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Çmimi:400 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »