SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Objekt afarist 990m2 me qira në Tophane.
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:05
Madhësia :
990 m²
ID e produktit :
101956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt afarist 990m2 me qira në Tophane.
Objekti gjendet te Bahollt dhe i plotëson të gjitha kushtet për afarizëm.
Objekti ka gjithsej 5 kate, ku përfshihet:
1. Podrumi
2. Përdhesa
3. Kati i I-rë
4. Kati i II-të
5. Kati i III-të

Objekti me leje ndërtimi (ka fletën poseduese), ka qen në shfrytëzim nga organizata ndërkombëtare deri tani.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »