SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET LOKALI NE PRISHTIN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Madhësia :
175 m²
ID e produktit :
102020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET LOKALI NE PRISHTIN TE PARKU I QYTETIT ME SIPERFAQE 75 METRA KATROR DHE PODRUMIN 100 METRA KATROR SHITET KOMPLET I RENOVUAR TERESISHT DHE PRANOIM KOMPEZIM BANES APO NDONJE VETUR
044 100 035 VIBER 049 114 635.....
Informata rreth publikuesit
metini_1
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »