SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat ne Qender te Qytetit)185/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:31
ID e produktit :
102021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Qender te Qytetit ne Rr.12 Qershori ne Kryqezim me rrugen Skenderbeu Toni Blair

Kemi M2 te ndryshme Banesa 1: 84,10 m2 Banesa 2: 88,70 m2 Banesa 3: 36,00 m2 Banesa 4:113,70 m2 Banesa 5 :113,40 m2
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Bog [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »