SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten trojet mbrapa Fruktusit
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
ID e produktit :
10207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten trojet mbrapa Fruktusit ne Peje, trojet jane te parcjealizuara dhe kane infrastrukture te kompletuar.Trojet jane te madhesive te ndryshme nga 5.00 ari deri ne 16.80 ari Ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri - Real Estate EDA-K
Pejë
049 415 855
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »