SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen 2 dhomeshe afer tregut të gjelbërt dhe Shkollës Tekn
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
ID e produktit :
102082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 2 dhomeshe afer tregut të gjelbërt dhe Shkollës Teknike në Prishtinë te bllokat, me 65.5 m2 .
Ka në dispozicion gjithashtu podrumin 13 m2 dhe Parkingun .
Kati i pare ndertim i vjeter 70.000 € Çmimi i negociushem .
Sokoli 044-70 88 88
Informata rreth publikuesit
visare_
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »