SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes troje ne ZLLATAR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '15
ID e produktit :
102111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjendet afer restorant Kulles ne Zllatar siperfaqe 35 ari mundesi ndarje ne 10,15,20 ari trualli i rrafshet dhe i rrethuar nga gjelbrimi. Shitet urgjentisht qmimi volitshum.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uzejr abu Omar
049137682
Zllatar [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »