SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese me qira- Perballe Santese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
102121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa 2 dhomeshe me qira, perballe Santese, permbi SACH CAFFE, kati III lifti funksional.
2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon.
Banesa me ngrohje te qytetit.
Pejton/Dardani
044 157 278
*ne cmim perfshihen te gjitha shpenzimet: nxemja qendrore, uji, rryma, shpenzimet komunale, mirembajtja e hyrjes
Informata rreth publikuesit
sh
Prishtinë
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »