SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 4 banesa ne qender te ish-Sllovenia Sport!Delta
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
102157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat sillen prej 60m2 deri ne 105m2.Banesat ndodhen ne te njejtin objekt prapa hotelit "Siri us'".Jane me pamje kah lindja.Ka me nje dhome gjumi dhe dy dhoma gjumi.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »