SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHES) 35000 banese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
102167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.Shiten banesa qmim 710 Euro, Banesat e para mbas Royalit,ndertimi perfect, ne kate te ndryshme dhe me metrazh te ndryshem,me gjithe infrastrukturen e nevojshme
2.Gjithshtu leshohet me qira banesa 90 m2 me pamje kah Royali dy dhoma gjumi,sallon kuzhin qmimi 250 euro
3.Jepet lokali apo edhe shitet i pershtatshem shume per kafiteri apo ngjajshem me qmim te volitshem-70 m2
4.Shiten 36 ari toke ne lagjen marigona qmimi 1000/ari
5.Shiten dy parcela njera 2 ari tjetra 3,30 me leter poseduese qmimi 5200/ari
6.Shiten banesat te cilat perfundojne ne fund te vitit , qmimi i padiskutueshem 660, menjehere mbrapa Royalitme metrazha,60m2-K1,70 m2-K2,91 m2-K3, dhe 96 m2-K6
7.Ne te njejtin objekt shiten banesat e perfunduara qmimi i fundit 700/m2

Kontakt@viber_Arberi
045/64 17 94 & 045/87 87 77
arberani@hotmail.com

Gjendemi tek Sheshi Zahir Pajaziti
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »