SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi ekskluzive me qera, prapa ,,Grand Store
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
102181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qera shtëpia luksoze, në veternik, mbrapa ,,Grand store”, afër restaurant ,,Plejada”. Lokacion mjaft atraktiv për jetesë. Qasja në qytet shumë e shpejtë , si dhe kyqja në autostradën ,,Prishtinë-Prizren-Tiranë shumë afër lagjes. Shtëpia ka 2 kate: -Kati i 1-rë: Dhomë dite me kuzhinë 60 m2, dhomë pune 20 m2, banjo e madhe 14 m2, lavanderi, dhe dhoma ku është i vendosur sistemi i ngrohjes qëndrore me peletë(mjaft efficient).Rezervoar i ujit prej 1400 litrash Kati i 2-të: Dhomë e madhe gjumi me garderobë dhe banjo me Jacuzzi, 2 dhoma tjera gjumi , si dhe banjo me wc. Oborri ka kopsht të rregulluar për relaks, si dhe hapësirë parkingu për 4 –vetura.
Çmimi: 700 eur ( i negociushëm).
KRG-Kosova Realty Group
tel: 044 173 593,
email: info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »