SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE ARBERI (DRAGODAN)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
102193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me garazh ipet me qira. Banesa gjindet ne Arberi ish Dragodan. Eshte super e mobiluar dhe shume e paster.
Renditja:
Kuzhin me salon
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Garazh ( inkluziv ne qmim)

Qmimi 300

Kontakti:
tel/viber:045951 358
049882380
imobanimi@gmail.com
Agjensioni IMOBANIMI
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »