SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet objekti 250m2 me qira per zyre ne Pejton.
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:02
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
102194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet objekti 250m2 me qira per zyre ne Pejton.
Objekti ka gjithsej 6 dhoma pune, tri banjo, terase dhe parkim.
Objekti eshte tersisht i renovuar dhe eshte i gatshem menjehere per pune.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »