SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€93,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
102202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 ballkona, Banjo e madhe me ndriqim natyral (dritare), renditje fenomenale.
Banesa eshte e orientuar ne lindje dhe perendim.
Numri kontaktues: +386 49 206 660
Informata rreth publikuesit
Endrit
Pristina
049206660
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »