SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiana D7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
102209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte 60m2, ka 2 dhoma te fjetjes, kuzhina bashk me sallon, ballkon dhe nje banjo. Banesa gjendet te rrethi i Spitalit, afer shkolles fillore Hasan Prishtina.
Informata rreth publikuesit
Diellza
Prishtinë
044628266
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »