SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te Sh.M. Sami Frasheri - Kodi 0560
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:29
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
102226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa te Shk.M. Sami Frasheri - Kodi 0560

Lokacioni: te Hamburger Aba

Kati 1

Siperfaqe: 60 m2

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon ( mund te perdoret edhe si dhom gjumit )
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Parking
- Nxemje Qendrore
- Podrum 13 M2
- Banesa eshte e renovuar total
- Banesa mund te perdoret edhe per ordinanca private ose zyre

- Afersi jane: shtepia e shendetit, tregu, shkollat, qerdhja, dyqanet etj.
- Ndertim i vjeter dhe dokumentacioni eshte i rregullt.

Çmimi 65.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »