SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
House for Rent @ Arberi / Shtepi me Qira ne Arberi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
102234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Five minutes away from the city's crowdedness, we offer you the chill and comfy house at the best neighborhood in Prishtina.
Includes beautiful front yard, 24h water reservoir, free parking, etc.

Pese minuta larg zhurmave te qytetit, ju ofrojme shtepine me te qete dhe me te rehatshme ne lagjen me te mire ne Prishtine.
Perfshine oborrin e bukur, rezervuar te ujit 24 ore, parking te lire, etj.

Contact nr. 044/168-190
Informata rreth publikuesit
Orgesa
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »