SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Dubrovnik ne Aktash
Çmimi :
€550,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
390 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
10225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne rrugen e Dubrovnikut (Aktash). Shtepia ka 390 m2 dhe perbehet prej podrumit, perdheses dhe 2 kate. Ajo ka 6 dhoma te fjetjes, 3 dhoma dite, 3 kuzhina,3 banjo, garazh, ballkon, parking, dhe kopsht. Ajo ka 4,28 ari dhe eshte ne vend jashtezakonisht te mire si per banim individual poashtu edhe per biznes. ajo gjindet ne zonen ku eshte bere plani urbanistik keshtuqe lejohet edhe ndertimi i larte. Cmimi prej 550,000 euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »