SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera lokali 65m
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
102255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qera lokali ne bregun e diellit
65m katror ka wc
I pershtatshem per gjdo lloj biznes.
Gjendet ne katin perdhes nmes hymjes 1 dhe 2 te nderteses
ka parking personal para lokalit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Man
Prishtinë
044788200
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »