SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Hajvalia
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '17
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
370 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
10226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Hajvali dhe shtrihet ne hapsire prej 6 Ari me siperfaqe prej 370m2. Shtepia ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, garazhe,dhe kopesht me pamje shume te bukur.

Shtepia shitet me cmim prej 300.000euro.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »