SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shtije ne Shqiperi ne Qerret
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
155 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia - Villa gjendet ne Shqiperi ne fshatin Qeret, dhe shtrihet ne nje siperfaqe prej 3.55Ari me hapesire 155m2. Shtepia- Villa ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine,tri dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona dhe nje terase shume te bukur me pamje nga deti. Shtepia - Villa shitet me cmim prej 250.000euro, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »