SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 34m2 ne Lagjen Bregu i Diellit, te Xhambazt.
Çmimi :
€36,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:19
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
102288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 34m2 ne Lagjen Bregu i Diellit, ndertim i vjeter.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, banjo dhe ballkon.
Çmimi eshte 36000euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »