SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Xhavit Ahmeti
Çmimi :
€520,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
650 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
10229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne rrugen Xhavit Ahmeti Ish rruga e Bledit. Ajo shtrihet ne nje siperfaqe prej 6.5 ari me flet poseduese, ndersa ka ne shfrytezim diku rreth 8 ari. Shtepia eshte ne vend ideal per banim individual, mirepo ka poashtu mundesi shfrytezimi per biznes pasiqe te dyja anet e parceles i pershkon rruga e asfaltuar. Ajo eshte e shfrytezuar nga dy familje, keshtuqe ka dy hyrje dhe ka 2 kuzhina, 3 dhoma dite, 6 dhoma gjumi, tri banjo, 4 ballkona, podrumin dhe dy garazha.
Cmimi prej 520,000 euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »