SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Hajvalia
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
360 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
10230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Hajvali dhe ka 360 m2. Shtepia eshte e shtrire ne 5 ari truall dhe ka kete renditje; ka dy kate me 5 dhoma gjumi, nje dhome dite, nje kuzhine, tri banjo, depo e ushqimit dhe dy garazha. Shtepia eshte e ndertuar ne stil modern dhe ka poashtu sistemin e alarmit, invertore, rezervoar uji, ngrohje qendrore me dru dhe gas, kamin etj.
Cmimi prej 175,000 euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »