SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) 2 LOKALE në Arbëri (Dragodan) (100m²) (150m²)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
102310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(QIRA) Leshohen 2 LOKALE me Qira në Arbëri (ish-Dragodan). Rruga Ahmet Krasniqi, per te Minimaxi. Siperfaqja: njeri (100m²), dhe tjetri (150m²). Mund edhe te bashkohen. Lokalet jan ndërtim i ri sa po te perfunduara.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »