SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Bregun e Diellit, Rr. Halim Orana
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
10233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Bregun e diellit, ne rrugen Halim Orana. Banesa eshte ne katin e katert dhe ka siperfaqe prej 75m2(faktike 85 m2).

Banesa ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon, shpajz dhe podrum. Shitet e pa mobiluar me cmim prej 90.000euro. Pasi qe banesa gjendet ne katin e fundit ka mundesi mbindertimi.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »