SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 3 kat
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
102340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet shtepia 3 kat ne bajr te mitrovices me plac prej 22.5 ari me hyrje nalt prej bajri kurse placi ka qasje deri ne rrugen e frashit afer hotelit Lux e mundshme per biznes afarizum. shtepia posedon 5dhoma xhumi ni salon dhe 3 banjo e dy ballkona. Qmimi 125.000 euro e qmimi i diskutushum dhe munsia per ndrrim kompenzim..informatat tel :044/49 330 694

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hajriz
Stupava, Bratislavský, Slovakia
044/049-330-694
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »