SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€630,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
670 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Bregun e diellit dhe ka siperfaqe prej 670m2. Shtepia shtrihet ne nje hapsire prej 6Ari.

Shtepia shitet me cmim prej 630.000euro
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »