SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Prishtinë
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
102357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen me qera në qendër te Prishtinës.
Banesa gjindet afer kafeve te vogla apo afer restaurantit te ri Gresa te(ip petrol).
Eshte tri dhomshe:sallon kuzhin dy dhoma gjumi banjo dhoma ndihmese si dhe hapsire ne paradhome te mjaftueshme ,ka gjithësejtë 90 m.
Eshte në katin e tretë ka lifte dhe rryme uje 24ore dhe e mobiluar tersishte.Ndertimë I ri.
Kontakte nr: 049312050 dhe viber 049358192Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
049312050 dhe viber 049358192
Kafet e Vogla [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »