SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender, Rr. Tringe Smajli
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen Tring Smajli ne qender dhe ka siperfaqe 59m2, faktike ka 70m2.

Banesa eshte ne katin e pare ka shiqim nga sheshi Nena Tereze dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine me tryezari, dy dhoma gjumi, banjo dhe nje ballkon. Banesa shitet me cmim prej 170.000 euro ku cmimi eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »