SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 14 ari toke ne Kolovice te re
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
102365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 14 ari toke ne Kolovice te re, gjindet afer rruges, sapo eshte bere asfaltimi i ri i rruges kryesore. Poashtu mund te behet edhe shitja e pjeserishme. Dokumentacioni eshte ne rregull dhe behet perkthimi i menjehershem.
Per cdo informate tjeter me kontaktoni
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
044-310-250
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »