SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 102m2 me qira ne Ulpiane, Ndertesa BeniDona.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
102366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 102m2 me qira ne Ulpiane, Ndertesa BeniDona.
Banesa eshte ne katin e gjashte ka lift ne funksion, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Çmimi eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »