SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 84m2 ne Dardani
Çmimi :
€98,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
102367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomeshe ne Dardani kati i 2-te, 84m2.

Pozicioni shume i mire, shiqon ne park, qetesi, parking te mjaftueshem.
Banesa ndodhet perballe ish restaurant Dubrovnikut,

Banesa Posedon:

Sallonin e madh,
2 dhoma gjumi,
Ballkon me pamje nga parku,
2 koridore,
Kuzhinen e vecante dhe
Banjo me hidro-saune.

Banesa eshte e lidhur me ngrohtoren e qytetit dhe ka fleteposedim.

Mund ta trashegoni qeraxhiun (500€) ose te vendoseni vete menjehere.
Cmimi i negociushem

Nr tel:
+37744126265
+38649126265
Informata rreth publikuesit
Memli
Prishtinë
+37744126265
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »